כתבו אלינו

*
*
*
*

אפריל 2020

"האיחוד" - פוסט חגיגי ערב חג

מדי שנה בליל הסדר מגיע הרגע בו צעיר היושבים מסביב לשולחן שואל "מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?",
וכל שנה אנו מסתכלים אחד על השני ואומרים – בסך הכל לא הרבה השתנה - אנחנו השתבחנו בשנה, הילדים גדלו בשנה, ההורים התבגרו בשנה, וכולם ממשיכים במירוץ החיים.
אלא שהשנה מגיע ליל הסדר, והכול השתנה. תקצר היריעה מלתאר את גודל השינוי שהכניס לעולמנו ולחיינו אותו נגיף, שתוך מספר שבועות הפך את חיינו למה שנראה כמו סרט מדע בדיוני, כזה המתרחש ביקום מקביל או ממתין לצפייה בערוץ VOD.
אלא שהמושג שינוי הוא ערך מהותי ובסיסי שמלמד אותנו חג הפסח – כפי שבא לידי ביטוי בשאלה "מה נשתנה?" – וכפי שמלמדים אותנו החיים.
אלווין טופלר, סוציולוג וסופר יהודי-אמריקאי כתב משפט יפה: "השינוי אינו רק חיוני לחיים, הוא החיים עצמם"; המחזאי האירי הנודע ג'ורג' ברנרד שואו התייחס אף הוא למושג שינוי ואמר: "התקדמות אינה אפשרית ללא שינוי".

אני שמח לבשר על שינוי,
מהלך משמעותי ומרגש עבורנו ב- Ewave Nadlan, מהלך שמכין את היסודות לשלבים הבאים של צמיחה וגדילת החברה. כן חברות וחברים יקרים, עוד יהיו ימים טובים, ימים טובים מאלה, ואנחנו מתכוננים להם כבר עכשיו:

מדובר בארגון פיסי מחדש של החברה. עד היום פעלנו משני אתרים נפרדים. גופי המטה וההנהלה של החברה פעלו ממשרדים בקיבוץ גליל ים ליד הרצליה (ב11 שנה האחרונות...), בעוד גופי השיווק-מכירות-וחלקים של ההנדסה פעלו ממתחם קסטיאל הדרום תל אביבי (5 שנים כבר...).
החלטנו לבצע מהלך אסטרטגי בו אנו מאחדים כוחות! והמהלך הזה הושלם אתמול, ממש בתוך ימי קורונה, מעבר למשרדים חדשים-משודרגים-ומאוחדים במתחם העבודה השיתופי AYEKA הדרום תל אביבי.

המיקום החדש והעבודה שלנו, סופסוף, ממקום אחד מיועדת
לשים אותנו קרובים עוד יותר לזירת הפעולה המרכזית שלנו – תל אביב – בה אנו פעילים כבר היום ב 22 פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים של תכנון, ביצוע ואכלוס – והזרוע עוד נטויה.
העבודה יחד תאפשר לנו ליהנות מסינרגיה הדוקה יותר, ובסופו של היום היא התשתית שתאפשר לנו לאתר יותר הזדמנויות עבור לקוחותינו, לקדם אותן במהירות רבה יותר, ולבנות את החברה בצורה נכונה שתאפשר לה לצמוח מהר יותר ולפעול בעוצמה רבה יותר.

מילה על המתחם אליו אנו עוברים. מתחם "אייכה" (AYEKA), הממוקם על קו התפר שבין שכונת פלורנטין והמושבה האמריקאית, נחשב אחד היפים והמושקעים שבמתחמי העבודה השיתופית בישראל.
אנו לא רק נהיה דיירים במבנה,
החברה כולה נרכשה על ידי Ewave Nadlan, ואנו נשמש כבעלי המותג והמפעילים שלו.

לפני עשור בלתי ניתן היה לדמיין שמתחם עבודה שיתופי מעין זה – שעל דייריו נמנות חברות סטארט אפ ויזמים בעולמות הטכנולוגיה לצד בעלי מקצועות חופשיים, דוגמת מעצבים, אדריכלים וכו' – יקום בדרום תל אביב. אבל הוא קם. הוא קם בין השאר בגלל החזון שאנו ממוביליו – של התחדשות דרום תל אביב, ושינוי הסביבה שלה. החזון הזה מושך צעירים וצעירות אנרגטיים ויצירתיים מכול רחבי הארץ, ו"אייכה" הינה התגשמות החזון הזה.

מבטיח שמיד כאשר נחזור לסוג של שגרה אזמין אתכם לביקור.

בהזדמנות זו אני מבקש לאחל לכל חברי הקהילה שלנו – רוכשים, עובדים, ספקים, שותפים לדרך, חברים ומכרים – חג פסח שמח. נצלו היטב את רגעי השקט שכפה עלינו נגיף אחד קטן, הקשיבו לקול הפנימי שלכם שיבקע מתוך השקט, זה אולי יהיה הבסיס לשינוי הבא בחייכם ובחיינו.
חג שמח, ובריאות טובה לכולם!!

 

לקריאת פוסט הפייסבוק לחץ כאן

Whatsapp