כתבו אלינו

*
*
*
*
חברת ההשקעות

העולם גדול ומלא בהזדמנויות אטרקטיביות.

תחום הנדל"ן אינו יוצא דופן, וזו אחת הסיבות לכך שאנו עדים בשנים האחרונות להפנייה הולכת וגדלה של כספי השקעות לרכישה של נכסים מעבר לים.

Ewave Nadlan, החברה שחשפה לציבור בישראל את ההזדמנות הנדל"נית של דרום תל אביב, מרחיבה את פעילותה גם לתחום השקעות הנדל"ן בחו"ל.
מטרתנו היא לחשוף את קהל המשקיעים הרחב שלנו למגוון של אפשרויות השקעה בחו"ל, אבל לעשות זאת בדרך הייחודית לנו –
השקעות שאנחנו מאמינים בהן, סולידיות ובאותו זמן גם בעלות פוטנציאל גבוה להשבחה, השקעות שקיבלו את תו התקן הקפדני של Ewave Nadlan.

אתה המשקיע תלווה לאורך חיי העסקה על ידי מיטב המומחים והיועצים של Ewave Nadlan, זאת כדי להגיע ליעד של נכס איכותי בבעלותך המלאה ביעד אטרקטיבי בחו"ל.בין אם מדובר בעורכי דין המתמחים בפעילות בחו"ל, אנשי כלכלה ושמאים שיוודאו שמדובר בעסקה אטרקטיבית, יועצי מס המתמחים בהשקעות חו"ל, וחברת הניהול שתבצע את התפעול של הנכס ביומיום.

אנו מאמינים ב"סלילת דרך" מושלמת למשקיע הכוללת בתוכה את המרכיבים לביצוע השקעה פשוטה ונכונה מעבר לים:

מיקום מנצח בזמן הנכון – איתור אזורי השקעה סולידיים שמצד אחד יניבו תשואה שנתית טובה, ומצד שני ישקפו פוטנציאל השבחה גבוה.

בחירה דקדקנית וקפדנית של השותפים לדרך – בשיווק או בשותפות, אנו פועלים רק עם יזמים שעברו בדיקה קפדנית. במילים אחרות, אנחנו לא ניתן לרוכש להיכנס לעסקה שאנחנו לא מאמינים בה או ביזמים העומדים מאחוריה.

חבילת ההשקעה המושלמת – ההשקעה מנוהלת מקצה לקצה – החל מרכישה בטוחה שמלווים אנשי מקצוע (רו"ח, עו"ד, יועצי מס) שנבחרו בקפידה, וכלה בחברת ניהול שמתפעלת את הנכס בשוטף.

 

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

 

Whatsapp