כתבו אלינו

*
*
*
*

יוני 2020

לא להחמיץ!!!
חמישי שישי מוצש הקרוב!!!
איפה זה המקום שקורים בו ניסים? שיש בו אנרגיה באוויר ולא בגלל חשמל? שיצירה ונדל"ן משתלבים להם בו יחדיו? נכון – בדרום תל אביב.
אז תשימו לב – טוב, טוב, טוב, ותרשמו לכם ביומנים.
בסופ"ש הקרוב, כבר ממחר, יהפוך המבנה הותיק ברחוב הקונגרס 9, אותו מנהלת Ewave Nadlan, לגלריית אומנות פופ-אפ מודרניסטית-אורבנית.
כן, אתם שומעים נכון, בניין מגורים שהופך ליריד אומנות ולמשך סוף שבוע אחד בלבד – ימים חמישי, שישי, שבת.
תהיו איתי.

לפני כשנה, פנה אלי Imri Kalmann, שותף בחברת השיווק פיתה מרקטינג ואושיה תל אביבית, עם חזון על כך שנקים יחד קהילה של יוצרים ואומנים, שיפעלו יחד בסוג של קומונה עירונית, ויכניסו אור גדול לדרום התל אביבי. הוא יבנה את הקהילה, ואנחנו נספק את הנכס בו הם יתגוררו. זה לא היה מהלך פשוט, הצריך תהליך של הבשלה ומימוש, אבל במהלך חודש מרץ, כן – ממש ערב הסגר של הקורונה – הבניין הותיק ברחוב הקונגרס 9 חידש את פניו, ונכנסה אליו קהילת הפוטלאצ' הראשונה של תל אביב The Potlach פוטלאצ' (Potlatch) על שום? מחווה למונח האינדיאני מהשבטים של צפון אמריקה שמבטא את תרבות השיתוף שנוצרה ביניהם. כך גם הקהילה שעשתה את הקונגרס 9 לביתה – חבריה משתפים פעולה אלה עם אלה ויחד פועלים בקידום מיזמים.
יריד האומנות שיתקיים בסוף השבוע הקרוב הינו שיתוף פעולה של חברי הקהילה עם 17 אומנים, שניתנה להם יד חופשית כדי להפוך את הדירות, החדרים והחללים של הבניין לגלריית אומנות מודרניסטית-אורבנית. הרבה גרפיטי, הרבה צבע, הרבה שאיפות, חלומות וזיעה זרמו בשבועות האחרונים במבנה הזה, והכול במטרה להנגיש לנו הציבור אומנות בת זמננו בצורה נעימה, ותואמת לזמנים בהם אנו חיים – ראו ערך קורונה.
בנוסף, יכלול האירוע הופעות חיות, מתחמי צ'יל אאוט ועוד הפתעות – ראו הכול באיוונט המצורף בתגובה הראשונה לפוסט.
בראייה שלנו ב-Ewave Nadlan, אנחנו רואים איך הקהילה שקמה במבנה הוותיק מייצרת אימפקט על הסביבה ותורמת לכל האקוסיסטם – לקהילה המתגוררת בו, לבעלים של הנכס, לשכונה בה הם מתגוררים ולעיר. האנרגיה של האמנים, והשיתוף פעולה שלהם עם הקהילה שנבנתה בבניין, מייצרים אנרגיה חזקה שמשפיעה על הסביבה כולה. זו בפירוש דוגמא איך נדל"ן, אמנות, קהילה וקיימות יכולים לגור כולם יחד תחת קורת גג אחת, ולייצר דבר מופלא וטהור.
אז בלי להכביר במילים נוספות - אני מצרף כמה תמונות מההכנות לאירוע האומנותי התוסס והאנרגטי הזה.
ובתגובה הראשונה – לינק לאיוונט של האירוע – עם לו"ז מלא ועוד פרטים נוספים על מה מחכה לכולנו בימים חמישי, שישי, שבת הקרובים.
קרדיט מיוחד ל- ירין דידי Yarin Didi האומן איתו אנו משתפים פעולה כבר מספר שנים – זה החל בפרויקט אומנות הרחוב על גבי גדרות אתרי הבנייה שלנו, המשיך במיזם המחווה למועדון הליקוויד וקולנוע זוהר במבנה הישן בסלמה 117, וכעת ירין מרכז ומנהל את החלק האומנותי של המיזם הזה.
בואו בהמוניכם!! זה כדאי!!
אירוע פתיחה למוזמנינו בלבד, חמישי 18:00-20:00 לינק להרשמה בתגובה הראשונה.
בשישי שבת פתוח חופשי עפ הנחיות קורונה למספר משתתפים.

 

לקריאת פוסט הפייסבוק לחץ כאן 

Whatsapp