כתבו אלינו

*
*
*
*

מאי 2020

זמן לסיכומים – קורונה – מרץ - מאי 2020.

עם המעבר לשגרת קורונה ורגע לפני שאנו חוזרים להיפגש פנים לפנים (כמובן בהתאם להנחיות והוראות משרד הבריאות), ולא רק דרך המסכים.

אז במהלך שבעת השבועות האחרונים המשכנו להיפגש – גם אם בדרך אחרת ושונה - ולהציע לחברי קהילת Ewave Nadlan, לשותפינו ולחברינו תכנים דיגיטליים מרחיבי אופקים. המטרה הייתה להעניק ערך מוסף, להתעמק בסוגיות, להיחשף לנושאים חדשים, ובאופן כללי – לנצל את הזמן הזה שנכפה על כולנו בסגר והתכנסות כדי לצאת ממנו טובים יותר וחזקים יותר.
ראשית ה-Ewave Nadlan Academy. מפגשים שביצענו באמצעות הפייסבוק לייב עם מובילי דיעה ומומחים למגוון של נושאים, אשר שיתפו אותנו בידע והניסיון העשירים שלהם בתחומי הפעילות שלהם, ואת הפרספקטיבה שלהם לגבי המצב החדש. שבוע שעבר ציינו את השיעור התשיעי ולמעלה מ-5,000 צפיות במשדרי האקדמיה שלנו, והפידבקים שקיבלנו מכם ומכן היו מעולים, תודה לכם.

במסגרת משדרי ה-Ewave Nadlan Academy, המשודרים מאולפן מקצועי המצוי במשרדינו החדשים במתחם Ayeka בדרום תל אביב, אירחנו בשבועות האחרונים את האנשים הבאים:
שיעור 1 – מימון ומשכנתאות – שחר אבישי, מומחה למימון ומשכנתאות Shachar Avishai
שיעור 2 – מי מפחד מקבוצות רכישה? – עו"ד יניב כהן, מנכ"ל חטיבת הייזום, Ewave Nadlan Yaniv Cohen
שיעור 3 – התנהלות בתנאי אי וודאות – נחמה בוגין, שמאית מקרקעין ומשפטנית Nehama Shechter-bogin
שיעור 4 – סוגיות משפטיות בימי קורונה – עו"ד ענת בירן Anat Biran
שיעור 5 – פוליטיקה ונדל"ן – כרונולוגיה אבודה מראש – עופר פטרסבורג, עיתונאי ופרשן Ofer Petersburg
שיעור 6 – מכירות וחשיבה חיובית – ניר דובדבני, מנטור עסקי Nir Duvdevani
שיעור 7 – הנוסחה לתרגול נשימה וריכוז להצלחה – מירי חרובי, מאסטרית אשטנגה יוגה Miri Harouvi Ashtanga-yoga
שיעור 8 – בנייה חדשה במרכז ההיסטורי של תל אביב - אדריכל יניב פרדו Yaniv Pardo Architects
שיעור 9 – מוח קונה, מוח מוכר – אליאב אללוף, יועץ ומנטור Eliav Alaluf
כול אחד מאורחינו נתן לנו את התובנות שלו, ומכולם אני ברמה האישית למדתי והשכלתי, ועל כך אני מבקש להודות להם בשמי ובשם רבים מכם שצפו.
לתשומת ליבכם – כול המפגשים במסגרת ה-Ewave Nadlan Academy שמורים בדף הפייסבוק הזה, ואם מישהו מכם מעוניין לצפות במשדר מסוים הרי שכול שעליכם לעשות הוא לגלול אחורה בפיד של דף זה.

נדבך נוסף של הפעילות המקוונת שביצענו בתקופת הסגר הייתה של מפגשי ZOOM ובהם שמנו דגש על אספקטים שונים של היופי התל אביבי. בשישה מפגשים, בהם נטלו חלק 600 איש, 100% תפוסה, ואשר זכו לרישום אדיר של כ-6,000 איש, אירחנו שתי מומחיות העוסקות בעירוניות התל אביבית:
1. דינה שגב – שבנתה עבורנו סיור גרפיטי וירטואלי ברחובות של דרום תל אביב,צבעוני ומופלא. קראנו להרצאה שלה "כשנדל"ן ואומנות נפגשים בדרום תל אביב". Dina Segev

2. מיכל ששון-ביבי – שבנתה עבורנו סיור בין הבניינים היפהפיים המיועדים לשימור של תל אביב, המתובל בניחוחות היסטוריה, רומנטיקה, אופנה, ואדריכלות עירונית. Michal Sasson Bibi

בנוסף, גם אנוכי הרציתי בפניכם במפגש ZOOM – סיור נדל"ני וקולינרי, שסקר את ההתפתחות הנדל"נית של דרום תל אביב בשני העשורים האחרונים – מיפו ופלורנטין דרך לוינסקי ולבונטין, ועד לשכונת נווה שאנן. על הדרך הוספתי טיפים קולינאריים מומלצים לחובבי הז'אנר.
תודה לכם חברים יקרים על ההקשבה בשבועות האחרונים, כולי תקווה שסייענו לכם לצאת מהסגר הזה טובים יותר וחכמים יותר.
אז עוד רגע קט אנו חוזרים ונפגשים, צפו להודעות מאיתנו לגבי פעילויות נוספות – במרחב הדיגיטלי, וחשוב עוד יותר – בעולם האמיתי.
האמת – התגעגענו

 

לקריאת פוסט הפייסבוק לחץ כאן

Whatsapp