כתבו אלינו

*
*
*
*

ספטמבר 2019

עוד רגע ערב השנה העברית החדשה ואווירה של חג תעטוף את כולנו.

לכבוד השנה החדשה בחרתי לספר ולסכם איך עברה עלינו השנה העברית ב-Ewave Nadlan.

בשתי מילים – המון עשייה.

ובהרחבה:

מסירות:
בשנה האחרונה מסרנו 190 דירות בשני פרויקטים – האחד בשכונה הצפונית, בעיר החדשה חריש והשני ברחוב מסלנט בשכונת שפירא, תל אביב.
בחריש, לבקשת הרוכשים, רובם משקיעים, אף השכרנו עבורם מעל 70 דירות. הפרויקט בזמן קצר עבר ל100% תפוסה וזאת בניגוד לתפיסה הרווחת שחריש עיר רפאים -)

בנייה:
אנחנו פרוסים באתרי בנייה ב-8 אתרים במקביל. מדובר על היקף של 348 דירות הנבנות בדרום תל אביב, גבעתיים, רעננה, ובאר שבע.

היתרים:
4 פרויקטים קיבלו ומקבלים היתרי בנייה ונמצאים לפני עלייה על הקרקע,
מדובר על היקף של 156 יחידות – כולן בדרום תל אביב - שנעלה איתן לקרקע ונחל את בנייתן בשבועות הקרובים.

שיווק:
שיווקנו בהצלחה ובמהירות 5 פרויקטים דרום תל אביבים חדשים, שלושה מהם ברחוב הקונגרס, מתחם העלייה, בין פלורנטין, לבונטין ונווה שאנן. את הרחוב זיהינו כאחד הרחובות בעלי פוטנציאל ההשבחה המשמעותי והמהיר בתל אביב,
התחדשות והתרגשות עירונית. אם עדיין לא הצטרפת או צירפתם חברים לסיורי הנדלן הקולינרים שלנו בדרום ת"א. יש לכם הזמנה פתוחה,

התחדשות העירונית:
חטיבת ההתחדשות העירונית של Ewave Nadlan לא נחה לרגע וקידמה בשנה האחרונה מול בעלי דירות, 4 פרויקטים של פינוי-בינוי ו/או תמ"א 38. בהיקף של מאות יח"ד בעיר בת ים, צפון תל אביב, ודרום תל אביב. במידה ומי מכם, בעלי דירות של בניינים רלוונטים באזורי ביקוש, נשמח להגיש לכם הצעה להקמת בניין חדש, מודרני ואיכותי, שישביח את הנכס הנוכחי באופן משמעותי.

חברות הניהול והפיקוח ההנדסי:
חיזקנו ושדרגנו בשנה האחרונה את האזור הזה, הכל כך רגיש.
חברות הניהול והפיקוח שלנו: גל ניהול וגל הנדסה מתאחדות לחברת "גלים" אחת.
25 אנשים: מהנדסים, שמאים, מפקחי בנייה, אדריכלים, אנשי כספים ושרות, יהיו כאן עבורכם, קרובים יותר, מקצועיים יותר, זמינים יותר.
דגש מיוחד ניתן במסגרת הפעילות הזו לפיקוח צמוד באתרי הבנייה על הפרויקטים המצויים בשלבי הביצוע.

ליווי פיננסי:
במהלך השנה האחרונה נחתם שיתוף פעולה אסטרטגי עם בנק ירושלים בליווי הצד המימוני-פיננסי של קבוצות הרכישה שאנו מנהלים בדרום תל אביב. שיתוף פעולה זה מספק הרבה וודאות ושקט כדי שנוכל להתמקד בהוצאה לפועל של הפרויקטים.

חברת ניהול הנכסים:
הוקמה במהלך השנה, וכבר ביצעה מעל 400 מסירות 1 ו 2.
צוות ניהול הנכנסים מצטרף בשלבי הגמר של הפרויקטים ומלווה אתכם הרוכשים בשלבי המסירה ותקופת הבדק למול הקבלן. במקביל הוא מנהל ומתפעל את הנכסים והדירות שבבעלות הקבוצות. האתגר המשמעותי של החברה השנה היה הפרויקט בחריש: מסירות של מאות דירות, טיפול בתקלות מול הקבלן, השכרת הדירות ותחזוקה שוטפת של המתחם.

בשנה הקרובה ולקראת מסירה וניהול של מעל 600 יחידות ב 10 פרויקטים שונים, נטמיע תוכנה להגברת השקיפות ואיכות המסירות ולניהול ועדי הבתים. את השירות אנו מתכננים להעמיק לרמת IOB - "אינטרנט של בניינים", משלב היזום והמכרז ועד למסירה ולניהול השוטף.

מצויינות:
במהלך השנה הבאה נעביר את חברת הניהול לתקן iso בכדי לעלות עוד רף ברמת השירות וביצוע המשימות.

קהילה:
הקפדנו השנה להשקיע חזרה בקהילת הרוכשים. מלבד אירועים מיוחדים והטבות בשוטף אנו מקפידים להמשיך ולבצע רכש מתוך הקהילה ולקדם נטוורקינג פנימה והחוצה. במידה וברצונכם להציע לנו או לקהילה מוצרים או שירות, נשמח לשמוע.

אתגרים:
היתרים, מחלקות התכנון, רשויות, קבלנים, בנקים...
כל יום הרפתקה חדשה. אנחנו כאן כדי ללמוד, להשתפר, להתמודד, להתעקש ולנצח.

השקעות בינלאומיות:
לפני כשנתיים זיהינו בקפריסין את ההזדמנות הנדלנית הבאה: אזור מתפתח הנמצא לפני פריצה. חברנו לשותפים מקומיים מובילים ויצרנו פלטפורמת השקעה בטוחה וייחודית.
כיום Ewave Cyprus היא חברה לוהטת המחזיקה ב4 פרויקטים, מעל 250 יחידות בביצוע, בלימסול ולרנקה.
הקונספט: מלונות בוטיק, במרכזי הערים, בלב הסביבה האורבנית. חיים ומרגישים את העיר ממש כמו המקומיים.
במידה וברצונכם להשקיע, נשמח לספר יותר.

חברות בת:
גאים בהקמת חברת המדיה Time-Squre מבית Ewave שהשיקה לפני מספר שבועות 5 מסכי ענק דיגיטליים, מסכים מדברים, במתחם הבורסה בר"ג. מהפכה של ממש בענף שילוט החוצות.

עוד כמה נתונים מעניינים:
השקנו את מתחם האירוח המחודש והמעוצב שלנו בדרום תל אביב.

מעל 1,200 מבקרים התארחו השנה בסיורי הנדל"ן שלנו בציר ההשבחה של דרום תל אביב.

הנהלות בתי ההשקעות והבנקים המובילים בישראל: פועלים, לאומי, ירושלים, אלטשולר, גזית גלוב, כלל ומיטב דש, הגיעו לבקר אותנו ולהתרשם מהפעילות שלנו בשטח.

אירחנו חברים וחברות בקהילות שונות להיכרות עם סיפור דרום תל אביב – נשות סלונה, עמותות של בוגרי יחידות מובחרות בצבא, סוכני ביטוח ועורכי דין, הגימלים ואפילו קהילת הסבתות הצעירות.

קיימנו שורה של אירועי קהילה למעל 4000 מוזמנים, ארחנו את השפים המוכרים בישראל, מעצבים, אלופים אולימפיים, מוסיקאים בינלאומיים ואפילו פאנל נדלני פוליטי לפני הבחירות.

קבוצת הכדורשת אותה אנו מלווים בשנים האחרונות, בנות ראשונט, זכתה באליפות המדינה.

המשכנו להפיץ אור ואהבה בדרום תל אביב בפרויקט הגראפיטי שאנו מקדמים.

לסיכום,
אגיד תודה לכל מי שבטח בי ובנו, אבקש סליחה מכל מי שפגעתי או פגענו בו ואאחל לכל אחת ואחד מכם שנה של צמיחה ושגשוג, שנה של עשייה והצלחות, שנה של בריאות ונחת, שנה מצויינת של בנייה והתחדשות. שנה דבש.

שנה טובה מממני ומכולנו ב-Ewave Nadlan!!

 

Whatsapp