כתבו אלינו

*
*
*
*

ספטמבר 2020

שנה חולפת, שנה חדשה בפתח...
עוד מעט אווירה של חג תעטוף את כולנו, נעצור מהמירוץ המטורף, נתכנס בבתינו, נחשוב על מה שהשגנו בשנה האחרונה, ולאן פנינו מועדות הלאה.
לא שנה רגילה עברה עלינו, "קורונה" שלטה כמעט בכול שיחה בחצי השנה האחרונה, וכמו שנראה כרגע - גם בשנה הבאה.
הקורונה השפיעה ותשפיע על כולנו,
אבל היום, והיום בלבד, אנטוש את עמדת הפרשן, ואספר לכם על התש"פ שלנו ב Ewave Nadlan
בתמצית –
למרות הקורונה ולמרות המצב, אצלנו המנועים עבדו בכול הכוח, כאלה אנחנו, לא אוהבים לעצור...

ועכשיו בהרחבה:
נתחיל מהסוף ובנקודות ואחר כך נגלוש למהות,
מסירת דירות 
בשנה האחרונה סיימנו את בנייתן של 315 דירות ב-6 פרויקטים, בתל אביב, ברעננה ובבאר שבע.
ביצוע 
אנו פרוסים היום ב-8 אתרי בנייה במקביל. מדובר על 264 יחידות הנבנות בשכונות הדרומית של תל אביב ובגבעתיים.
תכנון והיתרים 
11 פרויקטים נמצאים בשלבים שונים של תכנון ו/או לקראת עלייה על הקרקע. מדובר על היקף של 649 יחידות כולן בעיר תל אביב.
חדש בשיווק 
השבוע התקיימה ישיבת רוכשים ראשונה של פרויקט מונטיפיורי 22 והפרויקט, שנמכר במלואו, יצא לדרכו.
בימים הקרובים נשיק הפתעה חדשה בעיר והפעם זזים מעט צפונה ומערבה ממונטיפיורי, למקום שממש "מריחים" בו את הים... כרגיל מדובר בדירות 2-3 חד', המוצר הכי מבוקש והכי תל אביבי. דברו אתנו אם אתם עפים על ת"א כמונו יעל אסטמן סלע; Shon Bohbot; דליה חגואל

מהלכים ועשייה:
התמקדנו בתל אביב –
רבים מכם מכירים אותנו כפעילים בפרט באזור ההשבחה של דרום תל אביב. למעשה, Ewave Nadlan הנה אחת השחקניות הדומיננטיות היום בתא שטח זה, עם כ-22 פרויקטים פעילים.
השנה הרחבנו את מוטת הכנפיים שלנו ופרצנו אל לב תל אביב עם פרויקט שימור יפהפה ברחוב מונטיפיורי 22, סנונית ראשונה ולא אחרונה להרחבת המיקוד שלנו, לא רק דרום העיר, שם נמשיך את הפעילות שלנו, אלא גם לתאי שטח מעניינים ואטרקטיביים נוספים בעיר המדהימה הזו.
בפוסט קודם מופיעה מודעת החג שלנו במוסף הנדל"ן השנתי של דה מרקר ובקצרה היא אומרת: אחרי שהמצאנו את דרום ת"א וזו הפכה לקונצנזוס, אנו נודדים פנימה את הלב ומביאים לכם את ההשקעות הכי טובות בעיר.
עברנו משרדים –
בשנים האחרונות החברה פעלה בפיצול – בין מטה החברה בגליל ים ובין משרדי חטיבת השיווק וההנדסה במתחם קסטיאל שבדרום תל אביב. לא עוד.
השנה התחברנו ואנו פעילים, עובדים ויוצרים יחד במתחם Ayeka By Ewave שגם נרכש על ידינו. המתחם המושלם, המנוהל על ידינו, שוכן על הגבול בין יפו לתל אביב, בממשק שבין נווה צדק, המושבה האמריקאית ופלורנטין.
לצדנו פעילות בשכנות 15 חברות סטארט אפ וטכנולוגיה ויחד אנו בונים בסבלנות מתחם נדלני טכנולוגי שעוד ידבר הרבה בשנים הקרובות.
אם אתם מחפשים משרד קטן בסביבת עבודה מופלאה המשלבת הגיון ושגעון דברו אתנו Sophia Lev; Ofek Laor; @אלין;
יחד בסביבת עבודה משותפת, כשכל עובדי החברה קרובים, אנו יכולים לעשות יותר למענכם – לאתר יותר הזדמנויות, לקצר טווחים ותהליכים, לעבוד על יותר תכניות, לנהל יותר פרויקטים במקביל, ולהביא יותר ערך לרוכשים ולקהילה שלנו.
יופיו של המתחם והתשתיות המעולות שבו: חלל האירוח, חדרי הישיבות, חדר הוידאו, הגינה המושקעת ואפילו הבריכה וחדר הכושר מאפשרים לנו לארח ולפנק את אורחינו הרבים. מחכים כבר להסרת הגבלות ההתכנסות כדי לארגן אירוע פתיחה כמו שצריך.
עשינו המון אונליין –
רבים מכם מכירים את סיורי שישי שלנו באתרים התל אביביים הקשורים לפרויקטים שלנו. בין אם סיור על ציר ההשבחה בדרום תל אביב, או סיור בין בנייני השימור בלב של תל אביב, הסיורים הללו היו מנוע לקשר המקצועי שלנו עם רבים-רבים בקהילה שלנו.
אלא שאז באה הקורונה ואתה הצורך לשמור על קשר, רק שבדרך קצת אחרת... אז עברנו לאונליין: אלפים רבים של משתתפים נטלו חלק בפעילויות שלנו השנה – בין אם בסדרת ההרצאות Ewave Nadlan Academy בה אירחנו את בכירי התעשייה בהרצאות מרתקות על הקשר בין ענף הנדל"ן והקורונה; או סיורי ZOOM מקוונים שעסקו בציר ההשבחה, גראפיטי Dina Segev, או בבתי החלומות של לב תל אביב Michal Sasson Bibi.
הרחבנו אופקים 1 –
מדובר באחד הדברים שאנו הכי גאים בו, פעילות שהיא מעבר לבנייה, כזו המחברת את העשייה הנדל"נית שלנו עם הקהילה בה אנו חיים ופועלים.
השנה הזו הייתה לנו פעילות ענפה בתחום הזה.
ראשונה, הייתה מחוות הפרידה שביצענו באתר הפרויקט שלנו בסלמה 117 מהמועדון האגדי הליקוויד וקודמו קולנוע זוהר. במהלך סופ"ש אחד, ערב הריסת המבנה הוותיק, ביצענו אירוע אמנותי-מוזיקלי, Yarin Didi על ההפקה והתוכן, שכולו מחווה לשנות הזוהר של המקום. למעלה מ-1,000 איש באו לחגוג איתנו את המאורע.
הרחבנו אופקים 2 –
הקמנו יחד עם Imri Kalmann את הפוטלאצ' ברחוב הקונגרס בתל אביב, The Potlach קהילה של צעירים, רובם יוצרים עצמאיים ואנשי רוח ונפש, שמשתפים פעולה, מתפרנסים יחד, ומתגוררים במבנה ותיק בשכונת נווה שאנן בו יוקם בעתיד פרויקט מגורים בניהולנו. במסגרת שיתוף הפעולה הקהילה הפיקה תערוכה, בשיתוף אמנים צעירים ומבטיחים, במסגרתה המבנה בו הם מתגוררים הפך לסוף שבוע אחד לגלריית אמנות, Pop Up Potlatch. גם במקרה הזה, ולמרות הקורונה, למעלה מ-1,000 איש באו, מצוידים במסיכות, לחגוג את האמנות הישראלית העכשווית, וכן – גם תמכו באמנים צעירים. האירוע הבא כבר בתכנון.
הרחבנו אופקים 3 –
חגגנו 100 שנות אקלקטיות ישראלית במהלך בו השקנו פינה שבועית כאן בדף הפייסבוק בשם "שבועי אקלקטי". במהלך השיווק של הפרויקט במונטיפיורי 22 התאהבנו בסגנון האדריכלי האקלקטי, ובפרט בתצורה התל אביבית שלו. במשך 10 שבועות סיפרנו את סיפורו של מבנה אקלקטי אחר ברחבי תל אביב, מי היו המתכננים שלו, הבעלים שלו, ההיסטוריה שלו, ועד ימינו. בניינים בני 100 שנה עם נשמה יתירה, שלא נס ליחם, והם כמו עוף החול – יוצאים מהריסותיהם והופכים יפים מחדש, מוכנים להתמודד עם 100 השנים הבאות.
נתנו מהלב -
השכנים היקרים שלנו מבית השנטי - בתים חמים לנוער בסיכון ובסכנה ביקשו שנצטרף ליום התרמה מיוחד, אז גייסנו את כל החברה ויכולות המכירה והנטוורקינג שלנו ועברנו ליום אחד לבית השנטי כדי לנצח יחד את הגיוס. בנובמבר הקרוב נעשה זאת שוב. תתכוננו לפתוח לב וארנק... Mariuma Klein Shanti; Eldad Oz

מה עוד היה לנו?
הקמנו יחידת גרילה לאיתור עסקאות – במסגרת ארגון מחדש של החברה בנינו יחידת פיתוח עסקי ייעודית, יחידת גרילה מובחרת, עם האנשים הכי תותחים בתחומם, שמטרתם אחת ויחידה – לאתר במהירות וביעילות את העסקאות הכי טובות שנמצאות היום בתל אביב ובאזורי הביקוש, לבחון אותן, ולהיכנס מולן בפוזיציה. זו יחידה שחיה את השטח, והיא זו שמאתרת את היהלומים החבויים שהופכים בעתיד לפרויקטים גשמיים ונותנים לרוכשים שלנו ערכים של השבחה ואיכות. Tamir Wager Yair Zohar; Arik Mandelboum; Yoni Cohen; Bar Jack

עיבינו את חטיבת ההתחדשות העירונית – עוד ועוד פרויקטים, חלקם התבשלו תוך כדי ובמהלך הקורונה, של התחדשות עירונית, עומדים להבשיל בתקופה הקרובה מאוד. חלקם פרויקטי תמ"א 38, חלקם פינוי-בינוי, המקצוענים שלנו לתחום הזה לא נחו לרגע וקידמו ללא לאות, ולמרות המכשלות, הזדמנויות מעניינות. בקרוב מאוד נדע לספר יותר. Eyal Sharifi

ניהלנו, תפעלנו והשכרנו דירות – הרחבנו את הפעילות שלנו בתחום ניהול הנכסים. חברת הניהול קלטה השנה מאות יחידות מהקבלנים ומגשרת יום יום על הממשק הקשוח בין איכות הביצוע לחוויית המגורים היומיומית. קובי לוי; Sami Uziel; @עדי בלנקדר;
דגש ניתן על פעילות המתבצעת ממש בימים אלו להשכרה של 180 דירות במתחם המגורים הסטודנטיאלי בבאר שבע –Oxford Tower מאות סטודנטים מבקרים שם בימים אלה בדרך להשכרת דירה מאובזרת ומפנקת במה שיהיה סביבה מושלמת לתקופת ריחוק חברתי. Yaniv Fraid
במקביל בת"א, בשקט בשקט, אנו מנהלים מעל 50 נכסים המצויים בבניינים המיועדים לבנייה עתידית. Avia Bar; Tomer Raz

שדרגנו את חברות הניהול וההנדסה שלנו – החברה עוסקת בניהול הפרויקטים משלבי התכנון ועד למסירתם. במהלך השנה האחרונה, ולמרות הקורונה, עיבינו את חברת הניהול, אופליין ואונליין, הוספנו לה יותר יכולות, יותר סדר וארגון, יותר מיומנות וניסיון, במטרה לנצח בהצלחה על התזמורת המורכבת שכולל פרויקט בנייה. מנכ"ל חדש מונה לחברת הניהול וההנדסה – Roy Katz – רועי מביא אתו רוח חדשה, מצוינות, ניסיון רב ובעיקר צניעות ותרבות עשייה. לצדו לא נחים לרגע Keren Elharar-mizrahi; Guy Sheehan; Tomer Raz; Tal Vermus; Moran Aharoni
במקביל בגזרת התכנון והפיקוח בנינו נבחרת מנצחת שתתכנן, תאשרר ותפקח הרבה יותר בשנה הקרובה, אורן אברהמי; Dotan Yadlin; Omer Gura; @יריב אדנבורג; Shirel Yaffe; Gal Vainer; מיכאל פורמן, אנדי ברנשטיין,

הצטרפנו לאח שלנו Avi Abadi והקמנו את חברת הבת Times Square Israel by Ewave Group כיכר הפרסום הדיגיטלי הראשונה בישראל. כ 400 מ"ר של מסכי לד באיכות ונראות מרהיבים. מיזם ייחודי ומוערך בנוף המדיה הישראלי, שמחבר בין פרסום דיגיטלי לבין ראייה נדלנית. Shir Schwadron

הרחבנו את פעילות Ewave International – זרוע פעילות חו"ל שלנו המתמחה במדינה השכנה קפריסין. 4 פרויקטים, כחלק מרשת מלונאית עירונית, צעירה ובועטת, הנבנים בימים אלו במיקומים מרכזיים ומבוקשים באי – בדגש על לרנקה ולימסול. Einat Zakariya שממנכלת את החברה לצד Yogev Mondry, צוות "עוצמה נשית" שלצידם Noy Ben Yaish; Adi Harel Levi-sudi; והשגריר המקומי שלנו ה"מוהנדס" Pini Petel.

אז שנייה לפני סיום – אני מבקש לאחל לכול אחת ואחד מכם שנה של צמיחה ושגשוג, שנה של עשייה והצלחות, שנה של בריאות ונחת, שנה של בנייה והתחדשות.
שנה טובה ממני ומכולנו ב-Ewave Nadlan!!

 

לקריאת פוסט הפייסבוק לחץ כאן 

Whatsapp