כתבו אלינו

*
*
*
*
נציגויות ודיירים

 

אנחנו ב-Ewave Nadlan מבינים את המקום בו אתם נמצאים – נציגי הדיירים. ניהלנו עשרות פרויקטי נדל"ן מורכבים, וברובם האתגר היה לא רק נדל"ני-מקצועי, אלא האתגר היה גם במימד הבינאישי. בין אם מדובר על קבוצות של בעלי נכסים או קבוצות רוכשים, אנחנו מבינים את המקום בו אתם נמצאים, ואנחנו נהיה אתכם ולצדכם לכול אורך הדרך.

אנחנו מבינים את כובד המשקל שלקחתם על עצמכם, את האחריות, את הציפיות הגבוהות שתולים בכם חברים ושכנים. אתם זקוקים לא רק ליזם אשר רואה את עצמו ואת צרכיו, אלא אתם צריכים לצדכם יזם שרואה אתכם ואת הצרכים שלכם. כזה שילווה אתכם בריצת המרתון המורכבת הזו, שקוראים לה פרויקט התחדשות עירונית.

אתם זקוקים לשותף-יזם שלא יהיה גדול מדי עליכם ולא קטן מדי, אתם זקוקים לשותף-יזם שידע לרתום את כול המשאבים שלו לטובת הפרויקט שלכם, בין אם מדובר בשמאים, כלכלנים, עו"ד, אדריכלים, מקצועני רישוי, קבלני ביצוע.

אתם זקוקים לשותף-יזם שיסתכל עליכם בגובה העיניים, שידע לתת לכם עצה טובה, לפתור בעיות שצצות לאורך הדרך, שיהיה שקוף אתכם, שילווה אתכם יד ביד, שישקף לכם את המציאות בצורה ברורה. כי אנחנו יכולים לומר לכן כאן ועכשיו – הניסיון שלנו יודע לעקוף מכשולים או בעיות לאורך הדרך – אבל יהיו כאלה, תמיד יש כאלה במהלך מורכב כמו פרויקט נדל"ן במדינת ישראל. השותפות בינינו לביניכם לא תימדד רק כאשר הכול טוב ו"מנגן", אלא בעיקר כאשר יצוצו אותן בעיות, ואנחנו נהיה כאן עבורכם כדי להתגבר על אותן בעיות, ונדע לפלס את דרך כדי שהפרויקט המשותף שלנו ימשיך הלאה.

אתם זקוקים לשותף-יזם שידע גם להתנהל בצורה מכבדת ונאותה עם הדיירים ובעלי הנכסים, שתהיה בו אמפטיה כלפיהם, שידע לתת תשובות לשאלות, שיש לו מנגנון מובנה ומתודולוגיה שלמה כדי לטפל בכול שאלה או פניה שתגיע הן מכם והן מהדיירים בבניין בו אתם מתגוררים.

את כול אלה ועוד הרבה יותר אתם תמצאו בנו – בנבחרת של Ewave Nadlan. אם אנחנו נבחר בכם, ואתם תבחרו בנו, אז ניתן את כול מה שיש לנו למען הצלחת הפרויקט, כדי שכול בעלי העניין ירוויחו מהמהלך הזה שאתם מבצעים, ושבסופו של דבר בעלי הנכסים והדיירים בבניין בו אתם מתגוררים ישנו את חייהם ויזכו להתגורר בנכס יפה, מושבח, מודרני ובטוח.

 

 

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

 

Whatsapp