כתבו אלינו

*
*
*
*
למה אנחנו

 

גאים להיות אחת משלוש החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב!

תודה לDun's 100 - דירוג החברות המובילות בישראל על הבחירה ב Ewave Nadlan שכבר שנים פועלת בעיר ומשפרת את חווית המגורים עבור מאות משפחות.

תודה לשותפים שלנו להשקעה, מאחלים לנו עוד הרבה שיתופי פעולה בעתיד והמשך עשייה ענפה.

לרשימת החברות המובילות בישראל ובתל אביב >> https://bit.ly/2W7atjN

במידה ואתם בעלי דירות או בניינים (או עם קשר לנכסים) בבניינים עם פוטנציאל לפינוי בינוי במרכז הארץ

מלאו פרטים ראשונים כאן ואנו נחזור אליכם במידה והנתונים רלוונטיים עבורנו.

איכות ללא פשרות

החברה שמה דגש רב על איכות בנייה ללא פשרות, עמידה קשיחה בלוחות זמנים ומחירים אטרקטיביים. ההון האנושי בחברה מורכב ממקצוענים מהשורה הראשונה, ביניהם: מתכננים, אדריכלים, עורכי דין, יועצים פיננסיים, קבלני ביצוע וספקי משנה.

על מנת לשמור על סטנדרטים גבוהים ללא עוררין מפעילה החברה גוף פיקוח עצמאי לבקרה על איכות הביצוע והעבודה המורכב ממקצוענים בתחום הבנייה. תפקידם היחיד הוא לשמור על איכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. עוד מפעילה החברה גופי בקרה פיננסית האחראים על תקצוב הפרויקטים ואיזון תקציבי.


חוסן פיננסי

Ewave Nadlan הינה חלק אינטגרלי מקבוצת Ewave, שתחילת פעילותה הייתה לפני למעלה מ-20 שנים בעולמות הטכנולוגיה, והתרחבה ברבות השנים לתחומי הרפואה והנדל"ן. הקבוצה מעסיקה כיום כ-1,000 עובדים, עם נציגויות בינ"ל בקנדה, ברזיל, אוקראינה וסרביה, ופעילות עסקית המתבצעת במדינות נוספות במזרח הרחוק, מזרח אירופה ודרום אמריקה.

בעולמות הטכנולוגיה החברה הינה ספקית של ארגונים גדולים בישראל ובעולם, ומבצעת פרויקטים טכנולוגיים בעלי היקף רחב, בעולמות של טרנספורמציה דיגיטלית, אונליין, מובייל, ענן, ועוד.

אחת החברות בקבוצה הפעילה בעולמות הרפואה (IMC) אף הונפקה בשנים האחרונות בבורסה הקנדית, והיא נסחרת בשווי של למעלה מ-1 מיליארד שקלים (310 מיליון דולר קנדי).

התוצאה של גיוון הפעילות בקבוצה מייצר לקבוצה ככלל, ולכול אחת מהחברות בה בנפרד, היא איתנות פיננסית גבוהה המעניקה גם לנו ב-Ewave Nadlan יכולות מימוש מהיר, שלם ומוצלח של הפרויקטים בהם החברה נוטלת חלק.

כך לדוגמא, היותנו חלק מקבוצה פיננסית איתנה פותחת בפנינו כר נרחב של שיתופי פעולה עם הגופים הפיננסיים הגדולים במשק – הן בנקאיים והן חוץ בנקאיים – דבר המאפשר לנו יכולת בחירה ודרגות חופש גבוהות בכול הנוגע למימון הפעילות והפרויקטים אותם אנו מבצעים כחברה.


הוגנות והגינות

ערך בסיסי בפעילות שלנו הוא של הוגנות והגינות, וזו מלווה אותנו בהתנהלות עם כלל בעלי העניין בחברה – לקוחות, עובדים, וספקים. הוגנות והגינות היא לפעול בצורה הטובה ביותר למען לקוחותינו, אך גם במידת הצורך לשקף להם בצורה הגונה ובגובה העיניים קשיים או בעיות במידה וכאלה צצים לאורך הדרך, אך גם לאתר את הפתרונות הטובים ביותר כדי להתגבר על הקשיים ולחזור למסלול במהירות האפשרית.

אספקט נוסף של תחום ההוגנות וההגינות הוא של שקיפות מלאה שנעניק לדיירים בכול הנוגע למצב הפרויקט, ולסטטוס האישי של כול אחד מהדיירים בתוך הפרויקט. אנו מבינים את הצורך במידע הקיים בפרויקטים מסוג זה, ומבינים את חובתנו לא להשאיר פרטים או חלקים של הפרויקט לוטים בערפל.

 
אנשים במרכז

ערך נוסף שנטוע ב-DNA של החברה הוא לשים את האדם במרכז. בין אם מדובר בעובדים שלנו שיהיו הטובים ביותר בתחומם, ויקבלו את המעטפת המקצועית והבינאישית כדי להביא למקסימום את האימפקט שלו על החברה ועל הסביבה; בין אם מדובר בספקים שלנו, שנבחרים בצורה קפדנית ונחשבים הטובים ביותר והמקצועיים ביותר בתחומי פעילותם; ובין אם מדובר בלקוחות שלנו, שם הדרישה העצמית שלנו תהיה תמיד לעשות את ה"אקסטרא מייל" לטובת הלקוח.


תורת הדבש

הערך השלישי שהטמענו בחברה הוא של "תורת הדבש", אנו אופטימיסטים חסרי תקנה, מנחה אותנו חשיבה חיובית, כזו שנרתמת לפתרון כול בעיה ואינה נרתעת מקשיים. תורת הדבש אותה פיתחנו הינה תוצאה של הדרך שיש לעבור בפרויקטי נדל"ן בפרט, שמצריכה אותנו ואת הלקוחות שלנו לצעוד יחד, יד ביד, לאורך דרך השזורה מכשולים ובעיות, והבחירה שלנו היא ללכת את הדרך הזו מתוך תחושת מסוגלות גבוהה, באופטימיות, עם חיוך על הפנים, מלאי סבלנות, ותומכים בכם הדיירים לאורך הדרך כולה, תוך פירוט ההתקדמות משלב לשלב.

בראייה שלנו – אנו כחברה ואתם הדיירים מייצרים שותפות אמיתית עד סופו של התהליך בו תקבלו דירה בעלת ערך גבוה יותר מהקיים, בסטנדרט חדשני, איכותי וללא פשרות.


ניסיון בבנייני בוטיק

הניסיון העשיר שלנו רובו ככולו מתמקד בייזום וניהול של בנייני בוטיק, ותואם בצורה מדויקת לאופי של הפרויקט המוצע ב"רחוב דוד המלך 10". בעשור האחרון ביצענו עשרות פרויקטים מהסוג הזה בהצלחה גבוהה, ותל אביב זרועה בניינים אותם סיימנו או אתרי בנייה בהם אנו פועלים, שהיקפם כמה עשרות יח"ד, המבוצעים ברמת גימור גבוהה, ומבוצעים על פי רוב בתל אביב. הניסיון שלנו בפרויקטים דוגמת הפרויקט הניצע יאפשר לנו להניע את הפרויקט במהירות רבה וביעילות.


ניסיון בתל אביב

ללא ספק תל אביב הינה העיר הקשה ביותר לתכנון וביצוע של פרויקט נדל"ן במדינת ישראל כולה. התהליכים בתל אביב הינם מורכבים, ארוכים, מצריכים התמקצעות ספציפית במרחב העירוני התל אביבי, היכרות עמוקה עם גופי התכנון האישור והפיקוח העירוניים, ויכולות ביצוע וסנכרון של הפעילות באופן מאוד ספציפי לדרישות העיר.

Ewave Nadlan מביאה עימה התמחות בפעילות נדל"ן עשירה ורחבה במרחב העירוני של תל אביב, עשרות פרויקטים שבוצעו ומבוצעים ברחבי העיר בהיקף של למעלה מ-1,000 יח"ד. הניסיון שלנו בתל אביב מבטיח הכרה מקדימה של הקשיים, עקיפת מכשולים והימנעות מהגעה אליהם, התנהלות מקדמת וחיובית מול הגורמים העירוניים, וקידום הפרויקט במהירות האפשרית.


טיפול אישי ופרטני

הטיפול האישי חשוב לנו ולכן אנו מאמינים במגע ישיר, בלתי אמצעי, עם ולצד הדיירים. החל משלב התכנון המוקדם יעבוד מנהל הפרויקט ב-Ewave Nadlan בצמוד לוועד בעלי הדירות במטרה לגבש יחד את התכנון האדריכלי – הנדסי של הבניין ובהמשך ללוות ולהוביל את תהליכי הרישוי וקבלת היתרי הבניה מול העירייה.

התהליך לעיתים מורכב ובדרך ישנן תהיות רבות ושאלות מצד הדיירים, ולנו יהיה חשוב לספק לכם את המענה בצורה הטובה ביותר האפשרית, להקל עליכם הדיירים בכול שלב ושלב, וללוות אתכם עד לקבלת הדירה החדשה.

לכן הקמנו ב-Ewave Nadlan מחלקה ייעודית לניהול דיירים מהלווה את הרוכשים עד למפתח.

בנוסף, באתר האינטרנט של החברה, פועל פורטל דיירים המספק מידע שוטף ואישי לכול דייר, לצד מידע שוטף על התקדמות הבנייה.

כחלק מהשירות שלנו אנו מספקים עדכון חודשי של העדכונים בנוגע לפרויקט המועברים לכול אחד מהדיירים בנפרד, ובמסגרת קבוצת WhatsApp ייעודית שנקים לטובת עדכון הדיירים במתרחש בפרויקט.

בכל שלב מנהל הפרויקט ומנהלי שירות הלקוחות במחלקת ניהול הדיירים ישמחו לסייע ולספק תשובות בכול שאלה, תהייה או בעיה שתעלה מצד דיירים.

 

 

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו
*
*
*
Whatsapp