כתבו אלינו

*
*
*
*
למה אנחנו

 

גאים להיות אחת משלוש החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב!

תודה לDun's 100 - דירוג החברות המובילות בישראל על הבחירה ב Ewave Nadlan שכבר שנים פועלת בעיר ומשפרת את חווית המגורים עבור מאות משפחות.

תודה לשותפים שלנו להשקעה, מאחלים לנו עוד הרבה שיתופי פעולה בעתיד והמשך עשייה ענפה.

לרשימת החברות המובילות בישראל ובתל אביב >> https://bit.ly/2W7atjN

במידה ואתם בעלי דירות או בניינים (או עם קשר לנכסים) בבניינים עם פוטנציאל לפינוי בינוי במרכז הארץ

מלאו פרטים ראשונים כאן ואנו נחזור אליכם במידה והנתונים רלוונטיים עבורנו.

Ewave Nadlan מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית הכוללים ייזום, תכנון וביצוע של פרויקטי פינוי-בינוי ופרויקטים של תמ"א 38 במרכזים עירוניים מבוקשים.


החברה מביאה לזירת ההתחדשות העירונית שילוב של ניסיון עשיר, מקצועיות גבוהה, יציבות ואיתנות פיננסית. המקצוענים שלנו מנהלים פרויקט התחדשות עירונית מקצה-לקצה: החל משלב ההתמודדות על הפרויקט, ניתוח מיטבי של זכויות הבניה, תכנון אדריכלי, טיפול בנושאים משפטיים ובירוקרטיים, הפקת האישורים וההיתרים, מימון הפרויקט, ועד שיווק ומכירת הנכסים. בסופו של התהליך מתקבלת סביבת מגורים חדישה, בעלת מפרט עשיר, ושבעלי הנכסים בה נהנים מדירות חדשות, מרווחות ומושבחות.

לאורך השנים ביצעה Ewave Nadlan עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית במודלים שונים, כשהמכנה המשותף בין כולם הוא חיבור מניב בין תקנות וחוקי נדל"ן היבשים, תהליך הבנייה הפיסי, ובין הצרכים והרצונות האנושיים של בעלי העניין בפרויקט – בין אם מדובר על בעלים של קרקעות, בעלי נכסים, או רוכשים. הדבק המחבר בין כול האלמנטים הללו הוא היצמדות לערכים המרכיבים את ה-DNA שלנו כחברה – רצינות, אמינות ומקצועיות.

הצוותים שלנו הם בעלי מיומנות גבוהה וביכולתם לטפל בכול פרויקט התחדשות מכול גודל – בין אם מדובר במבנה המיועד לעבור פרויקט תמ"א, וכלה במתחמי פינוי-בינוי שלמים בהיקף גדול. יש לנו את הקיבולת העסקית-ביצועית והניסיון כדי להגיע לניתוח כלכלי מיטבי של הפרויקט, להביא למיצוי זכויות מקסימלי עבור בעלי הנכסים, לקדם פרויקטים אלו בצינורות הרישוי, ובסופו של יום - להפוך את סביבות המגורים למודרניות.

ערך נוסף שאנו מביאים לזירה הוא של שקיפות. אנו מתנהלים בצורה שקופה עם כלל בעלי העניין, ומשקפים בצורה פרואקטיבית ונאמנה את סטטוס הפרויקטים. מטבע הדברים מדובר על תהליכים מורכבים וממושכים, והניסיון שלנו מראה שפרויקט מוצלח אפשרי כאשר כלל בעלי העניין יודעים ומיודעים על השלבים השונים בו הוא מצוי. לצורך כך, אנו נהיה זמינים תמיד – לכול אורכו של הפרויקט - ובכול האמצעים, כדי להשלים פערי מידע במידה ואלו יהיו קיימים.

יחידת ההתחדשות העירונית ב-Ewave Nadlan הינה חלק מחטיבת הייזום של החברה, והיא כוללת מנהלי פרויקטים, מחלקת תכנון ורישוי, צוותי הנדסה, שמאות ושירות לקוחות. יחד הם מהווים אחת מיחידות העילית של תחום ההתחדשות העירונית בישראל, יחידה בעלת אופי ומוטיבציה, הניגשת לפרויקט חדש מתוך גישה של מסוגלות והצלחה, סקרנות ויצירתיות.

את יחידת ההתחדשות העירונית מוביל יאיר זוהר

 

 

 

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

 

Whatsapp