כתבו אלינו

*
*
*
*
מי אנחנו

מי אנחנו

חברת Ewave Nadlan הינה קבוצת נדל"ן מובילה המתמחה בייזום וניהול פרויקטים למגורים בפריסה ארצית, בדגש על פעילות בקשת רחבה של מודלים בעולמות ההתחדשות העירונית. הקבוצה הוקמה בשנת 2008 והיא אחראית לייזום ולניהול פרויקטי נדל"ן בהיקף כולל של מאות יחידות דיור בשנה. מאז הקמתה ניהלה החברה פרויקטים בערים מרכזיות ובאזורי ביקוש, דוגמת: תל אביב-יפו, גבעתיים, רמת גן, רעננה, הרצליה, בת ים, נתניה, באר שבע וחריש – בהיקף כספי של למעלה מ-7 מיליארד שקלים.

 

הייטק בשירות הנדל"ן

Ewave Nadlan מהווה את הזרוע הנדל"נית של קבוצת Ewave הפעילה בתחומי הטכנולוגיה, רפואה ונדל"ן, ומעסיקה כ-1,000 עובדים בארץ ובעולם. החברה הוקמה מתוך מטרה להטמיע את ערכי ההייטק – חדשנות, שיטות עבודה מתקדמות וטכנולוגיות משוכללות - בענף הבנייה השמרני. בנוסף, ההשתייכות לקבוצה עסקית גדולה ומגוונת מעניקה ל-Ewave Nadlan בסיס פיננסי איתן המבטיח מימוש מהיר, שלם ומוצלח של הפרויקטים בהם היא נוטלת חלק.

 

מוניטין לאורך שנים

פעילותה של Ewave Nadlan מבוססת על שני אדנים מרכזיים – איתור נדל"ן בעל פוטנציאל השבחה גבוה וראיית הלקוח במרכז. על מנת ליישם עקרונות אלו מפעילה החברה צוותים ייעודיים הסורקים את הארץ לאורכה ולרוחבה במטרה לאתר פנינות נדל"ן בעלות פוטנציאל השבחה. במקביל, החברה מציבה את בעלי הדירות והרוכשים בראש סדר העדיפויות שלה, מתייחסת אליהם כשותפים לכל דבר, ומספקת להם שירות מקצה לקצה – החל משלב ההכנה למכרזים, התמורות, הרישוי והתכנון, ניהול הביצוע עד לגמר ומסירת הנכס החדש ובהמשך גם במהלך שנות הבדק. השילוב בין שני ערכים אסטרטגיים אלו מייחד את החברה והוא אשר בנה את המוניטין החזק שלה לאורך השנים.

 

אופטימיות חסרת תקנה

אחד הערכים המובילים של החברה הינו האמונה ב"תורת הדבש", תפיסת עולם חיובית שנרתמת לפתרון כל בעיה ואינה נרתעת מקשיים. אנו אופטימיסטים חסרי תקנה, והאופטימיות שלנו היא כמו מנוע, שמצליח להניע ולקדם גם את הפרויקטים המורכבים ביותר. הגישה שלנו מסייעת לנו כחברה להתמודד בצורה טובה ומקצועית עם אתגרים וקשיים, שהם חלק בלתי נפרד מההתנהלות של כל פרויקט נדל"ן.

 

איכות בנייה ללא פשרות

החברה שמה דגש על איכות בנייה ללא פשרות, עמידה קשיחה בלוחות זמנים ומחירים אטרקטיביים. ההון האנושי בחברה מורכב ממקצוענים מהשורה הראשונה, ביניהם: מנהלי רישוי, מתכננים, אדריכלים, עורכי דין, שמאים, אנשי מימון, קבלני ביצוע וספקי משנה. כמו כן, מפעילה החברה גוף פיקוח עצמאי לבקרה על איכות הביצוע והעבודה, וגופי בקרה פיננסית האחראים על תקצוב הפרויקטים ואיזון תקציבי.

 

התמקדות בהתחדשות עירונית

החברה פעלה לאורך השנים באזורי ביקוש רבים, אך עם דגש על התחדשות עירונית במרחב העירוני המבוקש של תל אביב. בתחילת הדרך, לפני למעלה מעשור, הייתה Ewave Nadlan בין הפעילות הראשונות והמרכזיות בדרום העיר, ובמהלך השנים ביצעה שם עשרות פרויקטים בהיקף כולל של למעלה מ-1,500 יח"ד. בכך הייתה החברה אחת המובילות את מהפכת ההתחדשות העירונית שעוברת על דרום תל אביב, והפיכתה לאחד האזורים המבוקשים כיום בישראל על ידי משקיעי נדל"ן מהארץ ומהעולם. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בעיר בין השאר לרובעים 3 ו-4, לב העיר ויפו.

כיום החברה שמה דגש על פעילות פינוי-בינוי של מתחמים גדולים, חוצת ישראל – החל מאיתור ותכנון המתחמים, הבאתם לאישור הועדות הרלוונטיות, ניהול של דיירים ונציגויות וכלה בשלבי הביצוע והשיווק של פרויקטים מסוג זה. כיום פעילה החברה בפרויקטי פינוי-בינוי גדולים בערים תל אביב, ירושלים, רחובות, חולון, בת ים, רמת גן, הרצליה ונתניה.

 

התמחות באנשים

הניסיון וההתמחות של צוותי החברה בטיפול באנשים, לאורך שלבי פרויקטי התחדשות עירונית, מהווים יתרון משמעותי לבחירתה כיזם במכרזים.

ניהול המימד הבינאישי הוא אחד המרכיבים הנדרשים להצלחה של פרויקט נדל"ן, וזהו בדיוק אחד הגורמים המבדלים את החברה ביחס לשוק. לאורך העשור האחרון התמחתה Ewave Nadlan בניהול עשרות רבות של קבוצות רוכשים ובעלי נכסים, סה"כ אלפי רוכשים ובעלי נכסים, עימם היא מתנהלת תוך כדי תהליכי התכנון והבנייה של פרויקטי נדל"ן מורכבים. בין אם מדובר בנציגות דיירים, בעלי נכסים, רוכשים או משקיעים – האסטרטגיה של החברה היא לראותם כשותפים, תוך הקצאה של יחידות מטה ייעודיות ומקצועיות לטיפול שוטף בכל אחד מבעלי העניין, לכל אורך חייו של הפרויקט.

ההתמקדות הזו באנשים מקורה בערכי החברה, והנגזרת שלה היא הדרישה העצמית לנהוג בהוגנות והגינות כלפי כלל בעלי העניין – לקוחות, עובדים, שותפים וספקים.

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו
*
*
*
Whatsapp