כתבו אלינו

*
*
*
*
תמונה ראשית נעים להכיר

נעים להכיר

 

 

עם Ewave Nadlan אתם אף פעם לא לבד.

מהרגע שפגשתם אותנו לראשונה ועד לקבלת המפתח, יש לכם כתובת אחת – אנחנו.

גם אם הדרך תראה מפותלת, גם כשיעלו שאלות או תהיות, אנחנו נהיה כאן בשבילכם.


חברי ההנהלה

רפי גבאי

רפי גבאי

יו"ר Ewave Nadlan

בעל 20 שנות ניסיון במגזר העסקי כבעלים של חברות בתחומים מגוונים. משמש כיו"ר ושותף ב-Ewave Nadlan, בשנת 1999 ייסד גבאי את קבוצת Ewave, כיום הקבוצה מעסיקה למעלה מ 970 עובדים בארץ ובחו"ל, היא מתמחה בתחומי פתרונות תוכנה ואינטגרציה, ומובילה את יישום פתרונות הדיגיטל במגזר העסקי בישראל. במהלך השנים האחרונות רכשה Ewave בהובלתו של גבאי, חברות המשלימות את תחומי פעילותה והשקיעה במיזמים שונים בתחומי ה IT, הסטארט-אפים, הרשתות החברתיות והנדל"ן. לגבאי תואר BA במשפטים ובמנהל עסקים בהצטיינות.
רפי נשוי ואבא לתום, סול וקאי. גר במושב גנות.

גיל עובדיה

גיל עובדיה

מייסד ומנכ"ל משותף Ewave Nadlan

הקים את החברה ביחד עם אופיר דביר בשנת 2008. בשנים הראשונות לחברה יצר גיל את התשתית לכניסת החברה לייזום וניהול תהליכי בנייה, עד להפיכתה כיום, לאחת מהחברות המובילות בענף. כיום גיל מעורב רוחבית בנעשה בחברה בעיקר: בפעילות המסחרית ובהליכי התכנון, הביצוע והמימון. קודם להקמת Ewave Nadlan עסק גיל בענף הביטוח והפיננסים.
גיל נשוי ואבא לעמית ותמיר. גר במושב גן יאשיה, שבעמק חפר.

אופיר דביר

אופיר דביר

מייסד ומנכ"ל משותף Ewave Nadlan

הקים את החברה ביחד עם גיל עובדיה בשנת 2008. בשנים הראשונות לחברה הוביל אופיר את מערך המכירות והשיווק ובנה שלב אחר שלב את התשתית האנושית המיוחדת והאיכותית המאפיינת אותה. כיום מעורב רוחבית בנעשה בחברה, בדגש על הפיתוח העסקי, הפעילות המסחרית ובהתנעת פרויקטים מורכבים. אופיר ידוע כאופטימיסט ללא תקנה, כממציא תורת הדבש! קודם להקמת Ewave Nadlan שימש כ 17 שנים כעורך דין בתחום המקרקעין. בהשכלתו, תואר ראשון במשפטים.
אופיר אבא לבר, גיא, יפתח וטומי. גר בת”א.

אסף כהנר

אסף כהנר

מנכ"ל חברת השיווק Highland

מוביל את צוותי המכירה והשירות ב- Ewave Nadlan. בעשור האחרון אסף מעורב בהצלחתם של עשרות פרויקטים למגורים ברחבי ישראל, מעל 10,000 יחידות דיור בתמהיל מגוון. עיקר הניסיון שלו הינו בניהול מערכי מכירה ושירות מורכבים, בסביבה תחרותית ואינטנסיבית ומסביב לשעון. אסף מוביל מערך שיווק ופרסום בראייה טכנולוגית המשלבת חדשנות פורצת גבולות בענף הנדל"ן. בעל תואר BA במנהל עסקים.
אסף נשוי ואבא למאיה, ליאן ועלמה. גר ברעננה.

עינת זקריה

עינת זקריה

מנכ"לית חברת השקעות ותושבי חוץ THE PROMISED LAND

הביאה לעולם הנדל"ן את הידע והמומחיות שצברה בעולם השיווק והמיתוג בעשרים השנים האחרונות.
The Promise Land, אותה הקימה, הוא מיזם שיווקי המאגד את תושבי החוץ והעולים החדשים ל"כוח קנייה" משמעותי, ומהווה פתרון אמיתי גם לרוכשים וגם ליזמי הנדל"ן המעוניינים לשווק דירות או בניינים שלמים. בתפקידיה הקודמים הייתה עינת סמנכ"ל שיווק באזורים, מנכל"ית של חברת iGeo מקבוצת גיאו-קרטוגרפיה, מנכ"לית של משרד פרסום וחברת מיתוג, וייעצה לחברות מתחומים שונים.
עינת נשואה ואימא לעילי, שיר והדר. גרה בהרצליה.

עו"ד יניב כהן

עו"ד יניב כהן

סמנכ"ל פיתוח עסקי ויועץ משפטי

בעל ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן הן בהיבט המשפטי והן בהיבט התכנוני והכלכלי של תחום זה. יניב מנהל את החטיבה היזמית של החברה הן בפן המשפט והן בפן של פיתוח עסקי, יניב אחראי, בין היתר, לאיתור עסקאות, ניתוחם והוצאתם לפועל ולאחר מכן ליווי בהיבט המשפטי עד למסירת הפרויקט. בעברו עבד כיועץ משפטי ומנהל חוזים בחברת אמפא מליבו מקבוצת אמפא ישראל, וכעו"ד במחלקת הנדל"ן של משרד זלינגר ושות'. יניב הוא בוגר מצטיין של הפקולטה למשפטים של המכללה למנהל (LL.B), ובעל תואר שני (M.R.E) מסטר בנדל"ן ממוסד הטכניון.
יניב נשוי ואבא לאסף ואיתי. גר בר"ג.

Whatsapp