כתבו אלינו

*
*
*
*
ערכי החברה

ערכי החברה

הוגנות והגינות
ערך בסיסי בפעילות שלנו הוא של הוגנות והגינות, וזו מלווה אותנו בהתנהלות עם כלל בעלי העניין בחברה – לקוחות, עובדים, וספקים. הוגנות והגינות היא לפעול בצורה הטובה ביותר למען לקוחותינו, אך גם במידת הצורך לשקף להם בצורה הגונה ובגובה העיניים קשיים או בעיות במידה וכאלה צצים לאורך הדרך, אך גם לאתר את הפתרונות הטובים ביותר כדי להתגבר על הקשיים
ולחזור למסלול במהירות האפשרית.
אספקט נוסף של תחום ההוגנות וההגינות הוא של שקיפות מלאה שנעניק לדיירים בכל הנוגע למצב הפרויקט, ולסטטוס האישי של כל אחד מהדיירים בתוך הפרויקט. אנו מבינים את הצורך במידע הקיים בפרויקטים מסוג זה, ומבינים את חובתנו לא להשאיר פרטים או חלקים של הפרויקט לוטים בערפל.


אנשים במרכז
ערך נוסף שנטוע ב- DNA של החברה הוא לשים את האדם במרכז. בין אם מדובר בעובדים שלנו שיהיו הטובים ביותר בתחומם, ויקבלו את המעטפת המקצועית והבינאישית כדי להביא למקסימום את האימפקט שלהם על החברה ועל הסביבה; בין אם מדובר בספקים שלנו, שנבחרים בצורה קפדנית ונחשבים הטובים ביותר והמקצועיים ביותר בתחומי פעילותם; ובין אם מדובר בלקוחות שלנו, שם הדרישה העצמית שלנו תהיה תמיד לעשות את ה”אקסטרא מייל” לטובת הלקוח.


תורת הדבש
הערך השלישי שהטמענו בחברה הוא של “תורת הדבש”, אנו אופטימיסטים חסרי תקנה, מנחה אותנו חשיבה חיובית, כזו שנרתמת לפתרון כל בעיה ואינה נרתעת מקשיים. תורת הדבש אותה פיתחנו הינה תוצאה של הדרך שיש לעבור בפרויקטי נדל”ן בפרט, שמצריכה אותנו ואת הלקוחות שלנו לצעוד יחד, יד ביד, לאורך דרך השזורה מכשולים ובעיות, והבחירה שלנו היא ללכת את הדרך הזו מתוך תחושת מסוגלות גבוהה, באופטימיות, עם חיוך על הפנים, מלאי סבלנות, ותומכים בכם הדיירים לאורך הדרך כולה, תוך פירוט ההתקדמות משלב לשלב. בראייה שלנו – אנו כחברה ואתם הדיירים מייצרים שותפות אמיתית עד סופו של התהליך בו תקבלו דירה בעלת ערך גבוה יותר מהקיים, בסטנדרט חדשני, איכותי וללא פשרות.

 

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

 

Whatsapp