כתבו אלינו

*
*
*
*

מימון, שמאות וכספים

ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' כלכלה ושמאות מקרקעין

ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' כלכלה ושמאות מקרקעין

ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' כלכלה ושמאות מקרקעין (BFKS) הינו משרד מוביל הנמנה עם משרדי שמאות המקרקעין הגדולים והוותיקים בישראל. המשרד מעניק מענה מקיף, מקצועי ויצירתי בתחומי שמאות המקרקעין זה 30 שנה, מתוך ראיה כוללת של הצרכים הפרטניים של לקוחותיו, תוך הקפדה על יחס אישי וליווי מסור ורציף. הסינרגיה הנובעת מהטווח הרחב של תחומי התמחות המשרד, לבין מצוינותו המקצועית,יושרתו והסטנדרטים המקצועיים הראשונים במעלה בהם הוא מוכר, היא היוצרת הן את המוניטין המצוין של המשרד, והן את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו.

אבישי כרמל פיננסים

חברת ״אבישי כרמל פיננסים בע״מ״ הינה איחוד של החברות ״שחר אבישי יעוץ פיננסי״ וחברת ״EWM פתרונות מימון״ אשר עוסקות בליווי וייעוץ משכנתאות עבור חברות יזמיות, קבלניות, מארגני קבוצות רכישה ולקוחות פרטיים. חברת אבישי כרמל פיננסים הוקמה במטרה לתת מענה מקצועי ברמת השירות הטובה ביותר עבור הפרויקט בכלל והרוכשים בפרט ובכך להביא את פתרונות המימון הטובים ביותר. מחויבים למצוינות ולסטנדרטים השירותיים הגבוהים ביותר ולליווי אישי מסור ורציף, מתוך ראייה כוללת של צרכי הרוכש ובהתאמה לצרכי הפרויקט. פועלים בשיתוף פעולה עם כל הבנקים למשכנתאות, קרנות מימון חוץ בנקאיות וגופים מוסדיים.

סלינג'ר שמאות מקרקעין וייעוץ

סלינג'ר שמאות מקרקעין וייעוץ

משרד סלינג'ר שמאות מקרקעין וייעוץ מתמחה בהערכת שווי מקרקעין, כלכלת שימור, ייעוץ כלכלי- תכנוני וליווי לכל סוגי הנכסים בכל הארץ. המשרד ממוקם בתל אביב ומספק שילוב ייחודי של ניסיון מקצועי בשמאות מקרקעין עם נסיון אקדמי של דר' איל סלינג'ר כלכלן, שמאי מקרקעין ודוקטור לתכנון ערים ואזורים וניסיון עסקי ביזמות נדל"ן של אורי סלינג'ר כלכלן ושמאי מקרקעין. המשרד מתאפיין בתודעת שירות גבוהה ודוגל ביחס אישי המותאם לצרכיי לקוחותיו.

נחמה בוגין בע"מ

נחמה בוגין בע"מ

משרד נחמה בוגין מתמחה בשירותי ייעוץ ושמאות מקרקעין המבוססים על ניסיון מעשי מגוון בתחומים הרחבים של ענף המקרקעין, וכן על ידע אקדמאי כחברת סגל ההוראה בתוכנית לשמאות וניהול מקרקעין באוניברסיטת ת"א ובמסגרות אקדמיות נוספות.

זרניצקי חפץ

זרניצקי חפץ

החברה הוקמה בשנת 1992 ולה צוות מנהלים ועובדים מגוון ומנוסה והיא פועלת משני סניפים בירושלים ובתל-אביב. החברה מלווה את כל סוגי הפרויקטים לבניה ובכל אתר בישראל אולם היא מתמחה בעיקר בשרותי ליווי הפועלים במרכז הארץ ובירושלים ובניתוח של פרויקטים מורכבים. ערכי החברה המרכזיים הם מקצועיות, יושרה אחריות ומתן שירותים איכותיים ללקוח.

Whatsapp