כתבו אלינו

*
*
*
*

יולי 2018

השבוע התפרסם שמקדונלדס ורשת המסעדות עד העצם נמצאות בדרכן לחריש. מה זה אומר על חריש ? איך אנחנו קשורים לזה ולדיור שהוא באמת בר השגה? תיכף כל הפרטים,

אבל קודם הקדמה,
יש מעט מאוד דברים שמרגשים אותי יותר מאשר לראות סוף סוף, אחרי דרך ארוכה, פרויקט שמגיע לרגע בו נמסר לרוכשים.
הריח של הטרי, הגימור המבריק, השילוט הבוהק, והאנשים שהלכו איתנו צעד-צעד וסמכו עלינו שנביא אותם עד לקו הגמר, למרות הקשיים.
אז זה מה שיקרה בימים הקרובים בפרויקט חריש מקס, 168 דירות במתחם של 6 בניינים בני 10 קומות כול אחד, הבנויים במדורג על צלע ההר. אנשים שחלמו איתנו על עיר חדשה, והנה החלום קורם עור וגידים.
וכמו שכבר למדתם להבין– Ewave Nadlan מלווה את הרוכשים שלה לא רק עד לקבלת המפתח אלא גם אחר כך, בניהול ובתפעול.
אז כעת לקחנו על עצמנו לסייע לרוכשינו מחריש באיתור של שוכרים לדירות החדשות – ליתר דיוק לכ 50 דירות, השאר יאוכלסו על ידי הרוכשים או קרוביהם.
וכשמדובר בחריש, מדובר בלייצר ביקוש. העיר אוספת אליה אט אט תושבים חדשים ובונה לעצמה אופי.
אז למה לבוא לחריש? ראשית, כי זו עיר חדשה מהניילונים. העיר הזו תוכננה להיות עיר העתיד של ישראל – עם רחובות רחבים ונעימים, תשתיות תת קרקעיות, שבילי אופניים, שבילי הליכה, והכול עטוף בחורש טבעי ופארקים ירוקים. זו העיר הראשונה המוקמת בישראל מזה שני עשורים, מאז קמה מודיעין לפני למעלה מ-20 שנה, והכוונה היא להפוך את חריש לעיר גדולה המאכלסת כ-100 אלף איש עד שנת 2030. בישראל של היום – לגור בחריש זה הכי "חלוץ" שיש.
ההכרזה של מקדונלדס ושל רשת המסעדות עד העצם בעצם תקעה יתד נוספת בדרך להפיכתה של חריש לעיר מגורים לכול דבר. שתי רשתות האוכל המהיר מצטרפות לקפה גרג שכבר הודיעה על הקמת סניף בעיר, רשת הספרים סטימצקי, רשת Bגוד, רשת KIWI לבגדי ילדים ועוד.
זה אולי הסימן המובהק לכך שחריש על הדרך הנכונה – כאשר הרשתות הגדולות נכנסות לאזור מסוים. ועכשיו הן נכנסות לחריש ובגדול, וזה הזמן להגיע, לראות ולשקול מעבר לחריש.
ולמה הפרויקט שלנו, חריש Max? כי הוא ממוקם בכניסה הצפונית לעיר, עם נגישות מקסימלית ליציאה מהעיר, בנוי במדורג ולכן מייצר תוכניות מגוונות של דירות - 4, 5 חדרים, גן בכל הגדלים ופנטהאוזים. הנוף ברוב הדירות פתוח והפרויקט צמוד לקניון הגדול, לבתי הספר ולמוסדות ציבור.

ועכשיו לתכל'ס:
1. המחיר פשוט מעולה, שעה מת"א והמחיר נחתך - מ 2250 שח לחודש לדירה חדשה. קולטים!!!
2. מי שישכור דרכנו דירה בפרויקט חריש מקס לא ישלם תיווך.
3. הבטחת מחיר לשנתיים – אנחנו מצויים בתקופה שבה מחירי שכר הדירה נמצאים בעלייה. דווקא בתקופה כזו אנחנו רוצים לתת לשוכרים בפרויקט וודאות - ולכן החלטנו לתת אפשרות לחוזים בני שנתיים, בהם המחיר מובטח ואינו עולה.
אז – אם אתם מחפשים דירה לשכירות – או אם אתם מכירים משפחה שמחפשת התחלה חדשה וכלכלית – אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בפרטי – ואחבר אתכם לצוות שלנו בחריש.

 

Whatsapp