כתבו אלינו

*
*
*
*
בלוג נובמבר 2017

נובמבר 2017

כמדי שנה ירדו מחר אלפי בכירים ופעילים בענף הנדל"ן לאילת לכנס "עיר הנדל"ן", שנחשב מהאירועים המרכזיים והגדולים בתחום, ומתקיים ברציפות מאז שנת 2002 על ידי מרכז הבנייה הישראלי.

אז יממה לפני שגם אנחנו יורדים בכוח מתוגבר לאילת, אני מבקש לדבר במספר משפטים על מה שהתחדש אצלנו – בקבוצת Ewave Nadlan – בשנה שחלפה מאז הכנס של אשתקד.

בניגוד לכותרות שאנחנו רואים בעיתונות על קיפאון וקיטון בפעילות, אז אצלנו אנחנו רואים בשנה האחרונה את ההפך בדיוק – אצלנו השנה הזו הייתה חמה, אני לא אגזים אם אומר – אפילו בוערת. זו הייתה שנה משמעותית בהתבגרות החברה, כאשר במהלכה השלמנו תהליך שהתנענו לפני כארבע שנים ומטרתו הייתה להפוך את Ewave Nadlan לחברה יזמית לכול דבר. במהלך התקופה הזו ביצענו מכירות של כ-1,200 יחידות דיור, מאות בשנה האחרונה בלבד, בהיקף כולל של כ-1.5 מיליארד שקלים. שליש מהדירות בתקופה זו במודל של יזמות, והשאר באמצעות ניהול קבוצות רכישה.

בשנה האחרונה השלמנו את הארגון מחדש של הקבוצה והיא כוללת היום חברת ניהול, חברת הנדסה, חברת שיווק וחברה לגיוס משקיעים. למעשה Ewave Nadlan כיום הינה בעלת יכולות ומיומנות לטפל בפרויקט נדל"ןלכול אורך חייו ובכול השלבים שלו -  משלב איתור הקרקע, רכישתה, תכנון הפרויקט, אישורו בעיריות וברשויות המקומיות, שיווק ללקוחות, בנייה ועד שלב מסירת הדירות ולאחר מכן. הקבוצה שלנו יודעת לעבוד במגוון של מודלים ולהתאים את המודל העסקי-כלכלי הנכון לפרויקט הנכון. זה יכול להיות בדרך של קבוצות רכישה, פינוי-בינוי, רכישה ישירה של הקרקע או באמצעות משקיעים.

המוטיב המרכזי ששמנו לנו כנר לרגלינו הוא ליווי הלקוחות שלנו לכול אורך "הדרך" – אנחנו מכירים בכך שפרויקט נדל"ן מחייב אורך נשימה ומחייב מעבר של דרך – משלב הקרקע ועד מסירת המפתח. את הדרך הזו הלקוחות שלנו רוצים לעבור עם גוף שיהיה אמין עליהם, שיהיה שקוף אליהם, ושיהיה זמין לכול פנייה או כול מתן של מענה. זה בדיוק המוטו של חברת הניהול שלנו שעוסקת בין השאר בניהול היומיומי של הרוכשים בפרויקטים שאנו מנהלים.

אנחנו פעילים היום בעשרות אתרים ברחבי הארץ בבנייה פעילה של למעלה מ-750 יחידות דיור – בתל אביב, ספינת הדגל שלנו, שאנו פעילים בה בעיקר בדרום העיר; ברעננה; בגבעתיים; ברמת גן; חריש; ובאר שבע.

אנחנו מזמינים את החברים והקולגות שלנו לבוא, להיפגש איתנו, ולהכיר את Ewave Nadlan החדשה.

אנחנו נשמח להכיר חברים חדשים, להעמיק היכרות קיימת, ולייצר דבש.

Whatsapp