כתבו אלינו

*
*
*
*

קבלנים

קבוצת ברקת

קבוצת ברקת

קבוצת ברקת הינה חברה משפחתית המורכבת מאב ושני בנים, סימי כידר ועדן. החברה ממשיכה את דרכו של הסב שהחל דרכו כקבלן בניין בראשית שנות ה-60. ההון האנושי המרכיב את החברה התנסה במגוון פרויקטים למגורים, מסחר ותעשייה בארץ ובמגוון ארצות מזרח אירופה וזוקף לזכותו אלפי דירות שנמסרו לרוכשיהם המרוצים. ערך מוביל שלנו הוא להיות מעורבים כשותפים פעלים בכל גזרות החברה החל מתהליך הרישוי ועד לניהול הפרויקט, בנייתו ומתן שירות במסירת הדירות, בתקופת הבדק והאחריות.

ירום אור

ירום אור

חברת ירום אור יזמות ובניה הינה חברת בניה משפחתית בעלת ניסיון עשיר של למעלה מעשור בביצוע פרויקטים שונים ומגוונים בתחום הבניה. החברה מביאה שלושה ערכים מרכזיים ועיקריים לכל פרויקט אותו היא מבצעת ומול כל לקוח, שותף וגורם מולו היא מתנהלת: מקצועיות, איכות ושירות זכות שלושת הערכים הללו אנו נספק לך שקט נפשי תוך ידיעה ברורה שהפרויקט שלך נמצא בידיים בטובות ביותר.

הנקו

הנקו

חברת הנקו בניה בע"מ הינה חברת בנייה מובילה המתמחה בתחומי הביצוע והיזמות, המוכרת במוניטין המעולה שצברה לאור חזונה של בנייה בסגנון אחר. החברה, שהוקמה בשנת 2003, בעלת סיווג ג'5 בלתי מוגבל, ומשמשת גם כחברה מבצעת. חוזקה ייחודית זו של הנקו מניבה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה, שמקורו באחריות רבת השנים ובשקט הנפשי מהם הם נהנים, לאור העובדה שהחברה מבצעת בעצמה את הפרויקטים אותם היא יוזמת, ומעניקה גב איתן ללקוחותיה ואחריות רבת-שנים לאיכות ראשונה במעלה. הנקו מבצעת ויוזמת פרויקטים למגורים, תמ"א 38 ופרויקטים למסחר באזורי ביקוש ברחבי גוש דן. החברה מבצעת פרויקטים גם עבור חברות אחרות, ואף מקדמת יזמויות של פרויקטים בהם תמ"א 2, פינוי בינוי, עסקאות קומבינציה ופיתוח שטחים לבניה.

מנרב הנדסה

מנרב הנדסה

מנרב הנדסה נוסדה בשנת 1969 על ידי מר אברהם קוזניצקי המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה. מנרב הנדסה פועלת בביצוע עבודות ניהול הנדסי וביצוע עבודות בנייה בפרויקטי נדל"ן במגזר הציבורי, הפרטי והעסקי.

Whatsapp