כתבו אלינו

*
*
*
*
בלוג דצמבר 2017

דצמבר 2017

היום אני מבקש להודיע לכם על השקת פעילות חדשה של Ewave Nadlan – הרחבת פעילות הנדל"ן לשווקי חו"ל.

אבל קודם – מעט רקע:

מזה שנתיים אנחנו מקיימים סקרי עומק על מגמות בתחום הנדל"ן. אחת השאלות נוגעת למוטיבציה להשקעה בשווקי חו"ל, כאשר בסקר האחרון גילינו שכמעט מחצית מציבור המשקיעים מתעניין ברכישה של נכסים בשווקי חו"ל. מדובר בשיעור גבוה על פי כול קנה מידה, ואנחנו שמענו היטב את הקריאה הברורה הזו של השוק.

ועדיין ההחלטה לפנות לשווקי הנדל"ן בחו"ל, בנוסף להמשך והרחבת הפעילות שלנו בשוק הנדל"ן הישראלי, הייתה לא קלה עבורנו. מי שעוקב אחרינו בשנים האחרונות יודע שאנחנו מנושאי הדגל של ההשקעה בישראל. אני אישית הופעתי בועידת הנדל"ן לצעירים של הבית האקדמי עם חולצה ועליה הכיתוב "תוצרת הארץ", וייצגתי את יתרונות ההשקעה בנכס ישראלי על פני נכס בחו"ל.

מאחורי הקלעים הייתה לנו התלבטות עמוקה האם להישאר רק בשוק הישראלי או לפרוס כנף גם לשווקי חו"ל. כאמור, בסופו של דבר התשובה שהגענו אליה הייתה לפנות גם לשווקי חו"ל.

מה היו הסיבות להחלטה שלנו?

הסיבה הראשונה והחשובה ביותר הייתה התחושה שלנו שהציבור בשל, מוכן ודורש לגוון את ההשקעות שלו גם מעבר לים – בים אם מדובר ב"עליהום" שמבצע משרד האוצר נגד ציבור המשקיעים, או בצורך לגוון את תיק הנכסים גם בנכסים איכותיים בחו"ל, התוצאה היא אחת – דרישה להשקעה בחו"ל, והתחושה שלנו שנוכל למלא את הדרישה הזו בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

הסיבה השנייה נוגעת במימוש של הזדמנויות – העולם גדול ומלא בהזדמנויות אטרקטיביות. תחום הנדל"ן אינו יוצא דופן, והמטרה שלנו היא לחשוף את הציבור הרוכשים שלנו לפניני נדל"ן איכותיות הנמצאות מעבר לים. אלא ששמנו לעצמנו יעד – לעשות זאת בדרך הייחודית שלנו – באמצעות השקעות שאנחנו מאמינים בהן, השקעות סולידיות ובאותו הזמן גם בעלות פוטנציאל גבוה להשבחה, השקעות שיעברו את הסינון הקפדני שלנו, ויקבלו את תו התקן הקפדני של Ewave Nadlan.

איך זה יתבצע?

המטרה שלנו היא לבנות חבילת השקעה כוללת המכילה את כול המרכיבים לביצוע השקעה פשוטה ונכונה מעבר לים:

  • מיקום מנצח בזמן הנכון – איתור אזורי השקעה סולידיים שיניבו תשואה שנתית טובה בנוסף לפוטנציאל השבחה גבוה.
  • בחירה דקדקנית וקפדנית של השותפים לדרך – בשיווק או בשותפות, אנו נפעל רק עם יזמים שעברו על ידינו בדיקה קפדנית. במילים אחרות, אנחנו נוודא שהכניסה לפרויקט תהיה לכזה שאנחנו מאמינים בו וביזמים העומדים מאחוריו.
  • חבילת השקעה מושלמת – השקעה מנוהלת מקצה לקצה – החל מרכישה בטוחה שמלווים אותה אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה (שמאים, רו"ח, עו"ד, יועצי מס) שנבחרו בקפידה; חברת הניהול שמלווה ועוטפת את לקוחותינו לכול אורך הדרך עד לקבלת המפתח לנכס; וכלה בחברת ניהול שתתפעל את הנכס בשוטף.

אני נמצא בדרכי בשעות אלה ממש לפרויקט הראשון שנשווק בחו"ל. היעד – מיאמי.

אז היכונו לתמונות מהשטח ושידור פייסבוק לייב ממיאמי, החוגגת עכשיו את ה-Art Bazel, אירוע האומנות והתרבות המתקיים ברובע המתפתח והמבוקש כיום במיאמי, ה-Art & Entertainment District, וממה שאולי יהיה הנכס הבא שלכם – Canvas Miami.

Whatsapp