כתבו אלינו

*
*
*
*
בלוג נובמבר 2017

נובמבר 2017

הפעם לא אדבר על פרויקטים, השבחות, דירות ומטרים רבועים.

הפעם אני מבקש לספר לכם על אירוע שקיימנו השבוע לקהילת הרוכשים של Ewave Nadlan, שהיה מרגש במיוחד, ובלי ציניות – היה חוויה מטלטלת והצליח לגעת בנימי הנפש של כול מי שהשתתף בו.

זה היה ביום שני בערב, כאשר התכנסנו בתיאטרון "הבימה" לעוד אחד מאותם מפגשים שאנו מייצרים לקהילת הרוכשים שלנו. הגענו לצפות בהצגה "הסיפור של נינה" – מבית היוצר של "עמותת פלטפורמא" – אשר עוסקת במפגש הקשה והטעון של צעירה, שחוותה אלימות במשפחה, עם הוריה ועם הארוס שלה.

ההצגה נגעה בלבבות שלי ושל כול כך רבים מכם ברמות שלא יאמנו. נגעו לשעה קלה בסבל אנושי שחוות נשים וילדות מצידם של האנשים שאמורים להגן ולשמור עליהן.

בסיום ההצגה מייסדות ומנכ"ליות עמותת פלטפורמא – דנה דבורין, בימאית ההצגה, וקרן כהן-ישראלי, שכתבה אותה, ניהלו רב שיח בהשתתפות הצופים עם מספר נשים נפגעות אלימות, שחלקו איתנו באומץ ובישירות יוצאות דופן את החוויות הקשות שהן עברו במשפחות שלהן ובחייהן.

אני רק אציין שהכנסות ההצגה נתרמו על ידי Ewave Nadlan לעמותת פלפורמא, המשתפת פעולה עם תיאטרון "הבימה" בהעלאת מופעים בנושא של אלימות נגד נשים, ובהכשרה מקצועית בתפעול מקצועות התיאטרון לנשים נפגעות אלימות, כחלק מהשיקום וחזרתן לתפקוד בחברה.

הנה צרור של חלק מהתגובות שקיבלנו:

"תודה על ערב מרגש ועוצמתי שחווינו אתמול, יישר כוח!!!"

"רציתי להודות לכם על הערב אתמול. היה מטלטל אבל גם חשוב ומשמעותי. תבורכו על העשייה הזאת"

"תודה גדולה על ערב מרגש במיוחד ומדהים. אישית עוד לא "התאוששתי"... כבוד גדול לכם על בחירתכם לתמוך בפרויקט פלטפורמא. שאו ברכה"

"היה אמש מופע מהמם שלדעתי הקפיץ אתכם בכמה דרגות מעל מה שאני מכיר. כול הכבוד, חזק ואמץ"

תודה על הערב המיוחד אתמול. היה קשה אך שווה... אני רוצה לומר לכם שכולכם וכול אחד לחוד הצלחתם ליצור חברה שהיא מעבר למכירה ושיווק. חברה איכותית בכול המובנים, ולכן זה פשוט תענוג לשתף איתכם פעולה ולהיות חלק מהמנוף הזה. כול הכבוד!"

"תודה על המחשבה והיוזמה להביא בפני קהילת Ewave חוויה מטלטלת – "סיפורה של נינה". רק אנשים טובים ואיכותיים שכמותכם יכולים לעשות זאת לקהל שלהם. הרבה הערכה וכבוד"

"הי, יצאנו עכשיו מההצגה "סיפורה של נינה", חזק ביותר, חייבת למצוא דרך לעזור ולמנף את העשייה שלהם. תודה שהזמנתם!"

"תודה על המפגש, עוצמתי וחיוני כול כך. יישר כוח"

Whatsapp